Bona mente de luxe

Інтернет магазин виробника стильного жіночого взуття

Гортайте вниз, щоб побачити більше
Проблема
Відстуність власного інтернет магазину. Клієнт розміщував свої товари на різноманітних платформах, які давали низьку ефективність в продажах і негативно впливали на імідж бренду в цілому.
Завдання
Реалізувати сучасний дизайн, який відповідатиме тематиці. Окрім роздрібної торгівлі на сайті повинен бути створений функціонал для оптовиків і дропшиперів з можливістю реєстрації та особистими кабінетами для обліку та автоматизації. Інтернет магазин повинен презентувати всі переваги і красоту взуття, яке виробляє компанія.
Кольори
#830000
#403030
#666666
#ebebeb
#000000
Головна сторінка
Велика кількість замовлень в інтернет магазині припадає на постійних клієнтів, яким подобається взуття Bona Mente de luxe, тому важливо зразу ж їх імформувати про новинки. Ми реалізували автоматичний вивід новинок після їх добавлення на сайт адміністатором. Налаштували синхронізацію з профілем компанії в інстаграм, завдяки цьому нові фотографії з’являються на головній сторінці інтернет магазину.
Категорія
Ми створили фільтр, за допомогою якого можна легко знайти потрібну вам пару за певними критеріям: колір, розмір, матеріал, сезон, стиль та іншими. Щоб підняти видимість взуття, яке має акційну ціну, в каталозі представлений слайдер зі скидками, він також заповнюєтся автоматично.
Товар
Сторінка лаконічно вміщає опис, характеристики та фото товару. Автоматична генерація рекомендованих товарів вдало підбере максимально схожі пропозиції для клієнта. Також на сторінці реалізовано слайдер з останніми переглянутими товарами. Розмірна сітка допоможе правильно підібрати потрібний розмір.
Контакти
Контактна інформація компанії: адреса, номери телефонів, email, координати на карті розміщені на одній сторінці. Є можливість написати лист прямо з цієї сторінки.
Адаптивність
Інтернет магазин повністю адаптивний. Ним зручно користуватися з будь-якого пристрою.
Результат
Нам вдалось дотриматися стилю бренду компанії та доповнити його новими компонентами. Постійним клієнтам стало значно зручніше купляти улюблене взуття від виробника Bona Mente de luxe. Після наповнення товарами, ми приступили до пошукової оптимізації та налаштуванню рекламних кампаній в Google Adwords. В результаті з обох каналів процент відказів становить менше 7%, а коефіцієнт конверсії в середньому – більше 2%.

Обговорити проект

Заповніть заявку і наш спеціаліст зв’яжеться з вами для надання безкоштовної консультації