Салон Дверей

Мережа фірмових магазинів з продажу дверей в Україні. В інтернет магазині враховані всі тонкощі по реалізації дверей і фурнітури. Зручний для перегляду з будь-якого пристрою

Гортайте вниз, щоб побачити більше
#db2b2f
#21562e
#4e4e4e
#ffffff
#ffc223
Головна
Стартова сторінка інтернет магазину коротко розповідає про переваги компанії, її послуги, відгуки, популярні товари і новини. Наявність банерів дає можливість концентрувати увагу відвідувача на послугах, акціях або певному товарі.
Шукати двері тепер просто!
Щоб покупка дверей була ще простіша, ми встановили фільтр, що дозволяє відбирати товари за стилем, призначенням, кольором, розміром, виробником та іншими критеріями. Також присутні кілька способів сортування: за ціною або рейтингом. Завдяки функціональному фільтру, всі його сторінки індексуються пошуковими системами не спричиняючи виникнення дублів контенту. Генеруються унікальні Title, Description, h1 – що значно розширює семантичне ядро сайту.
Сторінка товару
Щоб клієнти могли вибрати відразу потрібну конфігурацію товару, додано опції, визначившись з якими – автоматично обчислюється ціна продукту. Є можливість швидко оформити замовлення, не потрібно заповнювати ніякі форми, достатньо залишити тільки номер телефону.
Контакти
На карті позначені координати магазинів, тому можна легко прокласти маршрут проїзду.
Адаптивність
Інтернет магазин повністю адаптивний. Ним зручно користуватися з будь-якого пристрою.

Обговорити проект

Заповніть заявку і наш спеціаліст зв’яжеться з вами для надання безкоштовної консультації